Difference between revisions of "PaLM Meeting Roster"
Jump to navigation
Jump to search
Line 35: | Line 35: | ||
|Fabio Clemci||Inpeco||Y|||||||||||||||||||||||| | |Fabio Clemci||Inpeco||Y|||||||||||||||||||||||| | ||
|- | |- | ||
− | |Filip Migom||MIPS||Y||||||||||||||||x|||||||| | + | |Filip Migom||MIPS||Y||x||||||||||||||x|||||||| |
|- | |- | ||
− | |Francesca Frexia||CRS4||Y||||||||||||x||||x||x||x||x|| | + | |Francesca Frexia||CRS4||Y||x||x||x||x||||x||||x||x||x||x|| |
|- | |- | ||
− | |Francesca Vanzo||Arsenal IT||Y||||||||||||x||||x||||||||x | + | |Francesca Vanzo||Arsenal IT||Y||||x||x||x||x||x||||x||||||||x |
|- | |- | ||
− | |Francois Macary||PHAST||Y||||||||||||x||x||x||x||x||x||x | + | |Francois Macary||PHAST||Y||x||x||||x||x||x||x||x||x||x||x||x |
|- | |- | ||
|Frank Oemig||AGFA||Y||||||||||||x|||||||||||| | |Frank Oemig||AGFA||Y||||||||||||x|||||||||||| | ||
Line 51: | Line 51: | ||
|George Birdsong||CAP||Y||||||||||||x|||||||||||| | |George Birdsong||CAP||Y||||||||||||x|||||||||||| | ||
|- | |- | ||
− | |Gunter Haroske||IHE Germany||Y||||||||||||x||||x||x||x||x||x | + | |Gunter Haroske||IHE Germany||Y||||x||x||x||||x||||x||x||x||x||x |
|- | |- | ||
|James Harrison||CAP||Y||||||||||||x||x||x||x||x||||x | |James Harrison||CAP||Y||||||||||||x||x||x||x||x||||x |
Revision as of 16:10, 25 January 2018
Year 2016:
Name | Organization | IHE Member? | 14-Dec-16 | 9-11-Nov | 12-Oct-16 | 14-Sep-16 | 10-Aug-16 | 13-Jul-16 | 8-Jun-16 | 23-24-May-16 | 6-Apr-16 | 9-Mar-16 | 10-Feb-16 | 20-Jan-16 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Alessandro Sulis | CRS4 | Y | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | |
Andrea Huisman | Medical PHIT | x | x | |||||||||||
Anna Orlova | APHA | |||||||||||||
Anne Gaelle Berge | IHE | Y | x | x | ||||||||||
Benoit Denisselle | Beckman/Coulter | Y | x | x | x | x | x | |||||||
Carolyn Knapik | CAP | Y | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | |
Cecilia Mascia | ||||||||||||||
Charles Parisot | GE/Siemens | Y | x | |||||||||||
Christel Daniel | AP-HP | |||||||||||||
Daniel Mancusi | Systelab | Y | x | x | x | |||||||||
Daniel Rutz | Epic | Y | x | x | x | x | x | x | x | x | x | |||
David de Mena | SAS | x | x | x | x | x | x | |||||||
David Escoffier | Medasys | |||||||||||||
Dmytro Rud | Roche | Y | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | ||
Ed Heierman | Abbott | Y | x | x | x | x | ||||||||
Fabio Clemci | Inpeco | Y | ||||||||||||
Filip Migom | MIPS | Y | x | x | ||||||||||
Francesca Frexia | CRS4 | Y | x | x | x | x | x | x | x | x | x | |||
Francesca Vanzo | Arsenal IT | Y | x | x | x | x | x | x | x | |||||
Francois Macary | PHAST | Y | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | |
Frank Oemig | AGFA | Y | x | |||||||||||
Frank van Apeldoorn | Digital Pathology Solutions (Philips) | Y | x | |||||||||||
Genichi Kato | Shiga Hospital | x | ||||||||||||
George Birdsong | CAP | Y | x | |||||||||||
Gunter Haroske | IHE Germany | Y | x | x | x | x | x | x | x | x | x | |||
James Harrison | CAP | Y | x | x | x | x | x | x | ||||||
James Wulkan | Beckman/Coulter | Y | x | x | ||||||||||
Jeffrey Karp | CAP | Y | ||||||||||||
Joachim Schmid | Rocke | x | ||||||||||||
Joanna Selinsky | Beckman/Coulter | Y | ||||||||||||
Johan Dore Hansel | Viseopharm | x | ||||||||||||
John David Nolen | Cerner | Y | x | x | x | x | ||||||||
John Hopson | Abbott | Y | x | |||||||||||
John Murphy | mTuitive | x | ||||||||||||
Joost Van Averbeke | MIPS | Y | ||||||||||||
Jurgen De Decker | MIPS | Y | x | x | x | x | ||||||||
Karl Weinbach | Hamamatsu | x | ||||||||||||
Lamine Traore | UPMC - Paris | x | ||||||||||||
Laurent Lardin | BioMerieux | Y | x | x | x | |||||||||
Luca Giachetti | Inpeco | Y | ||||||||||||
Luis Alfaro | HV Consuelo Vaeincm | x | ||||||||||||
Marcial Gracia | Hosp Jeratz | x | ||||||||||||
Mark Law | mTuitive | x | x | |||||||||||
Mary Kennedy | CAP | Y | x | x | x | x | x | x | x | |||||
Megumi Kondo | Sakura Finetek Japan | x | x | x | x | x | ||||||||
Mikael Wintell | DICOM | Y | x | |||||||||||
Naomi Ishii | JAHIS | Y | x | x | x | x | ||||||||
Nick Haarselhurst | Philips | Y | x | x | ||||||||||
Raj Dash, MD, FCAP | CAP | Y | x | x | x | x | x | x | x | |||||
Ralf Zwonitzer | DGP | x | ||||||||||||
Rich Moldwin | CAP | Y | x | |||||||||||
Riki Merrick | APHL/ Vernetzt LLC | Y | x | x | x | x | x | x | ||||||
Robert Adams | VHA | x | x | x | ||||||||||
Ross Simpson | CAP | Y | x | |||||||||||
Sabrina Krejci | CAP | Y | x | |||||||||||
Sam Spencer | CAP | Y | x | |||||||||||
Sandy Jones | CDC | Y | ||||||||||||
Thomas Schrader | Brandenberg | x | ||||||||||||
Victor Feria | x | |||||||||||||
Ward Lootens | MIPS | Y | ||||||||||||
Yves Sucaet | Pathomation | x |